مجموعه استارموبو 

فروشگاه استارموبو از سال 1393 در زمینه ارائه خدمات تخصصی نرم افزاری، فروش گوشی موبایل و تبلت، فروش تجهیزات سخت افزاری موبایل و تبلت، باطری، لوازم جانبی و تعمیرات تلفن های همراه فعالیت می کند. فروشگاه استارموبو، در طول فعالیت های خود همواره کوشیده است رضایت و اعتماد مشتریان خود را از خرید تأمین کند؛ هم چنین سعی بر آن داشته تا در راهنمایی ارتقای اطلاعات مراجعین و نیز همکاران محترم بیشترین سهم را داشته باشد.

نگاه تخصصی و ارائه خدمات همراه با رعایت اصول کار حرفه ای از جمله اصلی ترین عوامل پایداری کاری استارموبو بوده است.  و در این جهت با جذب کادر مجرب و آموزش دیده در جهت تکمیل نواقص و ارائه خدمات به روز، قدم های اساسی بر داشته است.

در همین راستا استارموبو تصمیم گرفته است در قسمت باطری همواره اجناس اصل و مطمئن را در اختیار خریداران قرار داده و هم چنین تلاش می کند تا حتی نایاب ترین باطری ها را نیز برای مشتریان فراهم آورد.

در بخش لوازم جانبی، شارژر و سایر لوازم مرتبط نیز همواره سعی بر آن بوده تا از بین برندهای مختلف، با کیفیت ترین آنها عرضه شود و با ارائه محصولات درست و باکیفیت اصل، با قیمت مناسب به جای محصولات ضعیف و بی کیفیت کپی با قیمت کم همواره جانب مشتریانش را داشته باشد و اطمینان و رضایت خاطر را برای مشتریانش به ارمغان بیاورد.

شما با مراجعه به فروشگاه آنلاین استارموبو می توانید تمامی موبایل های روز دنیا در برندهای مختلف را نیز مورد بررسی قرار دهید و با خیالی راحت اقدام به خرید کنید.

به علاوه با جست و جو در فروشگاه استارموبو، همکاران و علاقه مندان عزیز خواهند توانست از ویدئوهای آموزشی درباره تعمیرات و نیز مقالات متعدد در ارتباط با تلفن های همراه، باطری های تلفن های همراه و لوازم جانبی و دیگر موضوعات استفاده مفید داشته باشند.